Zpět na služby

Co o nás reálně říkají naši zákazníci?

Dovolte nám poděkovat za vaše služby a zpracování kuchyně, skříní a jiných drobných úprav. I přes rozličné opravy, opětovné montáže apod. oceňuji Váš osobní přístup při plánování a designu, stejně jako ochotu a schopnost provedení úprav po zadání (např. dořezání zásuvek do kaleného skla) atd. Rádi si ponecháme kontakt do budoucna nebo pro případné doporučení známým.

Tomáš Prejda a Radka Chamradová

Dle odvedené práce lze konstatovat že firma KINTEX s.r.o. je osvědčenou firmou pro provádění prací spočívajících v rekonstrukci a modernizaci interiérů.

Eva Hlavenková, Líšeňský dvůr s.r.o., Líšná

Společnost KINTEX s. r. o. jsem si vybral na základě vzájemné spolupráce s panem Matulou, která proběhla již dříve, takže jsem věděl, na koho se obrátit.

ING. DAREK BYSTŘICKÝ – BRNO

Dle odvedené práce lze konstatovat že firma KINTEX s.r.o. je osvědčenou firmou pro provádění prací spočívajících v rekonstrukci a modernizaci interiérů.

Trigema Building a.s. - Praha

Kintex nabízí již od roku 2006 prvotřídní služby v oblasti interiérového designu. Uvažujete-li o novém interiéru pro svůj stávající byt či dům nebo právě budujete nové prostory a potřebujete poradit ohledně designu či dispozice interiéru, obraťte se na Kintex.

FEELHOME – FEELHOME.CZ

Oslovit a spolupracovat s firmou KINTEX jsem se rozhodl až na základě doporučených referencí. Jsem velice spokojený – s návrhem, výrobou nábytku, s celkovou službou firmy KINTEX.

Vít Svoboda, Brno

Chystáte se rekonstruovat váš byt nebo dům, plánujete interiér ve vašem novém bytě nebo hledáte odborné a profesionální poradenství při vytváření optimálního návrhu? Pokud ano, kontaktujte Kintex, spolehlivou českou firmu, která poskytuje špičkové a komplexní služby v oblasti návrhářství interiérů.

PRAGUE-STAY – PRAGUE-STAY.COM

Pro vaši firmu jsem se rozhodla na doporučeni mé přítelkyně, pani Činkové, která již mnohokrát využila vašich služeb. S tím, co jsem nechala u vaší firmy udělat, jsem byla vždy spokojená a případné reklamace byly vyřízeny kompetentně a rychle. Tzn. bez jakéhokoliv dohadování atd. U vaší firmy si vážím přátelského, milého přístupu k zákazníkovi a je jedno s kým jsem jednala.

Alena Tomšová, Brno 

Spolupracovat s firmou KINTEX jsem se rozhodl, protože jsem dostal dobré reference. Vaše služba mi byla přínosem – kvalitně provedená práce, jednání a přístup. Nábytek velice zpříjemnil interiér domu a na první pohled zaujme.

Jiří Prukner, Hrušovany u Brna

Pana Matulu a firmu Kintex jsme oslovili již před mnoha lety na doporučení naší paní notářky. Od té doby jsme společně zrealizovali vybavení našeho nového rodinného domu a nyní se chystáme na rekonstrukci dvou bytů. Pro spolupráci s firmou jsme se dohodli proto, že jednání bylo vždy vstřícné, práce odvedena precizně a termíny splněny přesně podle dohodnutého harmonogramu.

Manželé Vrbáčtí, Bučovice

Při vlastní realizaci interiéru jsem se rozhodl oslovit společnost KINTEX, na kterou jsem dostal dobré doporučení od klienta, který si u této společnosti v dřívější době interiér realizoval.

MGR. DAVID NĚMEČEK – BRNO

Jelikož jsem byla rozhodnutá pro realizaci kuchyňské linky a dalších částí interiéru, rozhodla jsem se oslovit firmy, které tyto služby nabízejí. Na doporučení syna jsem se obrátila na společnost Kintex, se kterou měl syn již své zkušenosti.

DOBROMILA ZABLOUDILOVÁ – VYŠKOV

Pro společnost Kintex s. r. o. jsem se rozhodl při zhlédnutí vzorového bytu, který tato společnost realizovala. Požadoval jsem, aby při tvorbě našeho interiéru byla vidět práce bytového architekta a profesionálně odvedená práce.

DOMINIK ŽIDEK – BRNO

Pro spolupráci se společností Kintex na vlastním projektu realizace interiéru jsem se rozhodl na základě doporučení od rodiny Vaňkových, kteří u firmy v dřívější době interiér realizovali a byli spokojeni. Interiér, který jsem měl možnost zhlédnout, se mi zalíbil natolik, že jsem oslovil s poptávkou právě firmu Kintex.

DUŠAN TOMAN – SLAVKOV U BRNA

Pro společnost Kintex s. r. o. jsem se rozhodl na základě vzájemné spolupráce při rekonstrukci domu, kde jsem se seznámil s panem Matulou, který byl velice vstřícný a ochotný. Pomáhal mi při doplnění informací a vždy, když jsem potřeboval, poskytl mi cenné rady ohledně bydlení.

ING. ERICH LUDWIG – BUČOVICE

Pro spolupráci s firmou KINTEX s. r. o. jsem se rozhodl na základě osobního doporučení. Vše kolem realizací, které mi tato společnost prováděla, bylo v pořádku. Ve spojení s realizací ovšem vždy vyvstává nějaký problém, ať už malý či velký, kterému se prostě nelze vyhnout. Tady vidím jedno velké pozitivum u této společnosti, která se vždy staví k problému čelem a nikdy nic nezamete pod koberec. Veškeré chyby okamžitě napraví a práci, kterou provádí, dělá zodpovědně.

EVŽEN POP – PRAHA

Na doporučení od spokojeného klienta jsem se při vlastní realizaci interiéru obrátila na firmu Kintex, která nabízela velkou komplexnost a kvalitní služby.

ING. JANA SOUČKOVÁ – BRNO

Rozhodl jsem se pro realizaci vlastního interiéru a sháněl jsem společnost, která dokáže uspokojit mé potřeby a zejména tu, která je schopna poskytnout komplexní služby v oblasti vybavení interiérových prostor. Na základě doporučení spokojeného klienta pana Bartovského jsem se obrátil na firmu Kintex a oslovil ji.

MGR. JIŘÍ BRADA – OLOMOUC

Na základě výběrového řízení jsme spolupracovali se společností Kintex, s. r. o. Vážím si především korektního jednání. To co bylo dáno a řečeno, to bylo i splněno. Společnost jednoznačně doporučuji!

JAROSLAV HÁJEK – VYŠKOV

Pro spolupráci se společností Kintex s. r. o. jsem se rozhodla díky známosti s panem Matulou. Ohledně zakázky bylo vše v naprostém pořádku a jsem maximálně spokojená.

LENKA POSPÍŠILOVÁ – ZELENÁ HORA U OBORY

Pro společnost Kintex s. r. o. jsem se rozhodla z osobní zkušenosti s jejich prací, kdy proběhlo vše v pořádku od návrhu po realizaci.

OLGA HYKLOVÁ – BRNO

Chtěl bych poděkovat za ukázkově profesionální a nad očekávání rychlý postup při vyřešení reklamace myčky nádobí dodané v rámci zakázky na kuchyňskou linku a spotřebiče.

ING. DANIEL VRÁBLÍK - OLŠANY